Qi Gong Kręgosłupa 6-7 kwietnia 2019

Zapraszamy na kolejny warsztat Qi Gong z Ronem Timm

Qi Gong Kręgosłupa – Głęboko w ziemi,  wysoko ponad niebem

Kręgosłup jest wyznacza  linię środkową ciała i jest położony równolegle do  centralnego kanału w ciele. Elastyczny, „uświadomiony” i kontrolowany kręgosłup jest nie tylko kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, ale jest także podstawą skuteczności ćwiczeń Qi Gong. Proste i skuteczne ćwiczenia dla każdego.

W czasie tego warsztatu poznamy funkcjonowanie kręgosłupa i ze szczególnym uwzględnieniem  aspektów zdrowotnych, aby zrozumieć ich rolę zarówno w życiu jak i w ćwiczeniach Qi Gong.

W przypadku wielu osób praktykujących Qi Gong, kręgosłup nie jest jeszcze ustawiony we właściwy sposób, tak więc ćwiczenia nie dają takich korzyści jakie można by było osiągnąć. Może to powodować zniechęcenie do dalszych ćwiczeń na skutek braku doświadczania głębokiego działania Qi Gongu.

Możemy powiedzieć, że sukces naszej praktyki Qi Gong zależy od funkcjonalności naszego kręgosłupa i jego współpracy z naszymi nogami.

To samo dotyczy naszego zdrowia. Praca z kręgosłupem, zawsze oznacza uziemienie i  ześrodkowanie, a także uzyskiwanie elastyczności, siły i świadomości własnego kręgosłupa.

Podczas kursu nauczymy się zestawu skutecznych ćwiczeń, które obejmują wszystkie te aspekty. Ćwiczenia są łatwe do opanowania i wykonywania. Można je wykonywać w codziennym życiu.

Kurs jest skierowany nie tylko do praktyków Qi Gong, ale także do wszystkich mających problemy z plecami  bądź chcących im zapobiegać, i jest wspaniałym wprowadzeniem do pracy wewnętrznej Qi Gong.

Cele warsztatu

  • Nauka zestawu ćwiczeń dla kręgosłupa
  • Poprawienie elastyczności,  siły,  kontroli i świadomości kręgosłupa
  • Segmentacja kręgosłupa
  • Kręgosłup jako część układu nerwowego i linii środkowej ciała
  • Specjalne ćwiczenia dla dolnej części pleców

Miejsce warsztatu

Liceum im. Cervantesa Zakrzewska 24

Warszawa

Uwaga: Google Maps błędnie prowadzi na ulicę Nowotarską, na tyły szkoły, dlatego proszę korzystać z poniższych informacji do skorygowania nawigacji.

Lokalizacja na mapie

Wejście i parking:

Cena warsztatu: 300 zł

Harmonogram warsztatu
sobota i niedziela, 6-7 kwietnia 2019
w godz. 10-18, przerwa w godz. 13-15.
Warsztat będzie prowadzony w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski.

Zapisy i informacje

Zapisy na listę rezerwową warsztat odbywają się przez wypełnienie formularza .

Prosimy nie dokonywać wpłat.

Informacji udzielamy pod adresem kontakt@qigong.edu.pl i pod nr tel. 602 440 660.

Zapraszamy!